+48 605 740 451

radca@kancelariamakowiec.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Makowiec

Kancelaria Radcy Prawnego dr Aneta Makowiec > Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Makowiec
a

Nasza Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Makowiec świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz Klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski oraz poza jej granicami, zapewniając im kompleksową obsługę prawną.

Kancelarię wyróżnia pełne pasji i zaangażowania podejście do każdej powierzonej sprawy.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, kompleksowość i najwyższa jakość świadczonych usług.

Stawiamy na ciągły rozwój, efektywność, terminowość i elastyczność.

Świadczymy pomoc prawną o charakterze stałym lub doraźnym, polegającą na sporządzaniu opinii prawnych, pism procesowych, projektów umów, windykacji należności. Ponadto Kancelaria reprezentuje swoich Klientów w postępowaniach sądowych, przed organami egzekucyjnymi oraz administracyjnymi, jak również w trakcie negocjacji biznesowych.

Wiedza, posiadane kompetencje i wieloletnie doświadczenie, jak również osobiste zaangażowanie i najwyższa staranność są gwarancją skuteczności w działaniu.

Główną misją Kancelarii jest świadczenie wysoce wyspecjalizowanych usług indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu problemów Klientów zawsze idzie w parze z jednoczesnym poszanowaniem zasad etyki zawodowej i zachowaniem w tajemnicy powierzonych informacji. Dobro Klienta jest naszym priorytetem.